Unconquered

UNCONQUERED

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-05-08 15:12:03

tomek00001
Administrator
Dołączył: 2020-04-15
Liczba postów: 15
Windows 7Chrome 81.0.4044.138

dot. wojny z NL

Cześć
Problem z wieszaniem się gry mamy my jak i nasi przeciwnicy. to samo ich dotyczy. Póki co nie ma na to lekarstwa a twórcy gry nic nie zrobili aby to naprawić.
jeśli chodzi o to czy warto było marnować wojsko w starciu z NL odpowiem w następujący sposób. I tak i nie. Nie bo przegraliśmy, nie bo kolejny raz nie udało się zebrać całego Klanu. Tak bo gdybyśmy z mini wygrali mógłbym wprowadzić w życie plan, który założyłem, tak bo mielibyśmy nad nimi przewagę psychologiczną i nie musielibyśmy teraz gonić pod rząd 2 wojen.

Druga sprawa, prosiłem Was abyście jeśli macie jakieś uwagi, pomysły dzielili się z nimi. Z Greenami i NL ciężko się walczy. Oni mają kilkanaście klanów my tylko 4.
Jeśli znacie jakiś sposób na wyprowadzenie ich w pole dajcie znać.
pozdrawiam

Offline

#2 2020-05-10 09:26:33

Hermann
Administrator
Dołączył: 2020-04-12
Liczba postów: 34
WindowsFirefox 75.0

Odp: dot. wojny z NL

tomek00001 napisał/a:

Druga sprawa, prosiłem Was abyście jeśli macie jakieś uwagi, pomysły dzielili się z nimi. Z Greenami i NL ciężko się walczy. Oni mają kilkanaście klanów my tylko 4.
Jeśli znacie jakiś sposób na wyprowadzenie ich w pole dajcie znać.

Dwie oczywiste odpowiedzi to:
1. Zebrać wokół siebie więcej sprzymierzonych klanów.
2. Przyłączyć się do którejś z powyższych frakcji.
Trzecia jest taka, że po prostu gramy swoje i tyle. Nie ma co się napinać, w końcu to gra. Raz wygramy, raz przegramy.
Szkoda, że jako całość nie wykonaliśmy planu minimum i każdy nie spróbował tych 10 razy. Mi się udało wygrać wszystkie potyczki, choć kilka razy przez te lagi mało brakowało. Z drugiej strony rozumiem, że nie każdy ma czas, żeby spędzić godzinę, czy dwie tylko tłukąc się z innym klanem. Przydałoby się jeszcze 2-3 aktywnych graczy z dobrym potencjałem, ale dochodzi kwestia zaufania, bo nie wiadomo, czy ktoś nie poleci sobie jak przed ostatnimi zmianami personalnymi i nie wystawi nas wbijając nóż w plecy [dblpt][slash]

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
yourgameplay - nieoficjalne-sob - asofc - ksywa - bdsmaster