Unconquered

UNCONQUERED

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-04-16 18:41:42

Hermann
Administrator
Dołączył: 2020-04-12
Liczba postów: 34
WindowsFirefox 75.0

Wojna z PianMusso - 16.04.2020

-Paki1970-
Najbardziej wysunięty na północny wschód na mapie.
Mocna obrona, 4 czołgi Maus, dodatkowo 4 x Tiger w czasie walki.
Proponuję atak środkiem kilkoma ciężkimi czołgami, unieszkodliwienie artylerii za pomocą bombardowania (uwaga na granatniki ukryte za wieżą), wysłanie 1-2 oddziałów szturmowych środkiem, aby zajęli walką wyjeżdżające czołgi Tiger, a przy odrobinie szczęścia zniszczyli jakiś bunkier albo artylerię.
Drogo okupione zwycięstwo, niełatwy przeciwnik.

roki7
Na mapie najdalej na południowy wschód (duże terytorium, niższe z dwóch najdalej na wschód).
Obrona solidna, na mapie 4 czołgi KV i kolejne 4 KV i 1 Pershing wyjeżdżają podczas walki. Dodatkowo na mapie snajper.
Atakowałem środkiem, mniej więcej na wysokości głównego bunkra, niszcząc najpierw artylerię w tych okolicach.

BerndLosl007
Najbardziej na południowy wschód na mapie.
W obronie kilka Neubaufahrzeug (chyba 3) do tego Pershingi i jeszcze jakieś czołgi, ale nie zanotowałem. Do tego 4x Tiger podczas bitwy.
Atakowałem od dołu mapy, znów najpierw trzeba rozbić artylerię. Dobrą robotę zrobił też Sowiecki snajper z bronią przeciwpancerną.

GenMcArthur
Drugi od wschodu na południu mapy.
W obronie 8x Infected Centurion, potem wyjedzie 6 x Pershing.
Atakowałem od dołu mapy. Przydaje się katiusza i kilka niszczycieli czołgów.

yxcv
Na północnym zachodzie, drugi od góry (mniej więcej polskie Pomorze Zachodnie)
W obronie 8x Infected Centurion, potem wyjeżdżają 4 type 2604 i 7 oddziałów strzelców.

monikaC
Trzeci region od północy na zachodzie mapy
W obronie 3x T34 Heavy Tank i 2x IS-3. W czasie bitwy wyjeżdża 6x Pershing.
Dobrze rozstawiona obrona, trzeba się spieszyć. Ja wygrałem ok. 10 sekund przed limitem czasu.

aqa812
Czwarty region od północy na zachodzie mapy.
Brak czołgów w obronie, w czasie bitwy wyjadą 4x Pershing.
Dość łatwy przeciwnik, proponuję atak od dołu mapy. Wystarczyły 2 ciężkie czołgi, trochę średnich i trochę piechoty.

cuqr
Piąty region od północy na zachodzie.
Zapomniałem zanotować obronę. Sporo czołgów KV, dość dobrze ustawiona obrona. Udało mi się skończyć bitwę ok. 30 sekund przed limitem czasu, trzeba użyć trochę "orders".

-brexit-
Najbardziej wysunięty na północ.
W obronie 8x Infected Centurion, wyjedzie też 6x Churchill i trochę piechoty.
Zabrakło mi sekundy do wygranej, więc trzeba uważać. Moja pierwsza przegrana w tej wojnie [dblpt][slash]

jacek997
Drugi od północy (dwóch jest obok siebie u podstawy Półwyspu Skandynawskiego, to ten na zachodzie)
4 KV w obronie, 4 KV wyjeżdżają podczas bitwy. Relatywnie łatwo jak na PianMusso.

ZURANbr
Trzeci od północy na Półwyspie Skandynawskim
W obronie 2x IS-2, 4x Infected Centurion, 1x Infected IV AUSF H, w czasie bitwy wyjedzie 4x KV-1 i 6x strzelcy.

JBTM18bre
Najdalej wysunięte na wschód terytorium
Łącznie 8x KV-1. Poziom trudności - średni.

Widzę, że tylko ja tu coś piszę, więc daję sobie spokój.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
forumwindowsbase - limbo - mymc - omegagamings - willegrunwald